EFEKTY

Profesjonalny system efektów specjalnych: wyświetla na żywo obraz na dużym ekranie z ruchomych kamer i transmituje w Internecie, odtwarza i nagrywa filmy z dźwiękiem, tworzy niepowtarzalny klimat dzięki oświetleniu dekoracyjnemu i efektowemu.

Profesjonalny system efektów specjalnych składa się:

1.  Z innowacyjnego systemu video który umożliwia: wyświetlanie obrazu HD a nawet 4K na dużym ekranie z trzech ruchomych kamer i transmisji w Internecie, odtwarzanie i nagrywanie filmów. Podczas wesela można nagrywać wysokiej jakości materiał (obraz i dźwięk) do samego końca a nie tylko do północy jak robią to kamerzyści. Para młoda lub solenizanci będą mogli w czasie imprezy prezentować swoje zdjęcia lub filmy. Modne jest pokazywanie zdjęć młodej pary od narodzin do dnia ślubu. Ruchome kamery będą przekazywały obraz na ekran w czasie imprezy, np. powitanie, życzenia, toast, śpiewy, przemówienia, taniec i wiele innych scen. Ponadto można organizować projekcje filmów np. amatorskich. Można zorganizować karaoke, pokazując słowa piosenki na ekranie razem z dźwiękiem. Można transmitować na żywo wesele w Internecie dla bliskich którzy nie mogą być tego dnia obecni oraz prowadzić szkolenie on-line. Sterowanie kamerami, ich obrót, zbliżenie  i oddalenie, efektowe zniekształcenie, umieszczenie napisów i ruchomej grafiki będzie odbywało się przez operatora za pomocą panela sterowniczego.

2. Z zestawu oświetlenia dekoracyjnego i efektownego. Zestaw składa się z 14 ruchomych głów, gwieździstego nieba, ledowego oświetlenia dekoracyjnego. Operator dostosowuje efekty świetlne do rodzaju imprezy, inne na weselu - bardziej wyważone, dyskotekowe na osiemnastce. Oświetlenia dekoracyjne wprowadza miłą i przyjemną atmosferę, a także zapewnia w czasie przyjęcia niepowtarzalny klimat. 

3. Z systemu nagłośnienia i nagrywania który zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku, dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego nagłośnienia liniowego. Może być wykorzystany podczas projekcji prezentacji, filmów, teledysków, wyjazdu tortu i kolacji. System umożliwia także nagrywanie przez trzy mikrofony wysokiej jakości dźwięku np. podczas wesela.

Cena za usługę wraz z operatorem i jego wyżywieniem: 1300 zł + 200 zł nagrywanie bez nośników + 150 zł transmisja obrazu na żywo w Internecie. Operator jest od początku imprezy do momentu zakończenia gry przez orkiestrę lub DJ.

Cena za usługę wraz z operatorem i jego wyżywieniem w poprawiny: 900 zł + 200 zł nagrywanie bez nośników + 150 zł transmisja obrazu na żywo w Internecie. Operator jest od początku imprezy do maksymalnie 2.00.

tel: 509-280-058

prev next